Mijn winkelmandje

 x 

Winkelwagen is leeg

Zit jij al op onze besloten Facebookgroep?

Banner Facebook

Het is te verwachten dat de sociale media, zoals ook Facebook, in de toekomst nog veel belangrijker gaan worden voor het contact met onze leden. Facebook is voor veel mensen een ideale, laagdrempelige manier om met lotgenoten in contact te komen. Voor vrijwilligers is Facebook een mooie manier om inzicht te krijgen in wat er leeft onder onze leden.

Neem eens een kijkje!
Wij willen al onze vrijwilligers vragen om eens een kijkje te nemen op één van onze Facebookgroepen. Natuurlijk is het geen verplichting, maar voor iedereen die nieuwsgierig is naar wat er echt leeft onder onze leden is zo’n bezoekje een must. 

Het bestuur wil vooral de mensen van het telefonisch lotgenotencontact uitnodigen om zich aan te sluiten bij een van onze Facebookgroepen. Er zijn twee redenen voor.

• Op Facebook vind je enorm veel informatie over wat er onder onze leden speelt. Waar ze tegenaan lopen, wat ze meemaken. Als je op je eigen vrijwilligers-eilandje blijft zitten mis je een heleboel.

• Op Facebook worden ook medische vragen gesteld. Daarbij dienen de leden elkaar van advies. Dat is ook precies de bedoeling van Facebook: het uitwisselen van persoonlijke ervaringen.


De kennis die jij heb opgedaan als vrijwilliger, bijvoorbeeld bij het Telefonisch Lotgenotencontact, kun je ook inzetten om een bijdrage te leveren aan zo’n discussie. Velen van jullie hebben veel ervaring en kennis in huis, die je via Facebook met mensen kunt delen. Heel fijn als jullie spelenderwijs en zonder enige verplichting, dit (voor sommigen) nieuwe medium eens zouden willen uitproberen!

Johan de Graaf (voorzitter)