13-01-2024

Wandeling bij Nootdorp (Zuid-Holland) op zaterdag 13 januari 2024

De Nederlandse Hypofyse Stichting organiseert regelmatig lotgenotenwandelingen voor mensen met een hypofyseaandoening. De wandelingen starten vanaf een plek waar het makkelijk parkeren is en/of met het openbaar vervoer te bereiken. Onderweg wordt er gestopt om met elkaar iets te drinken. Consumpties zijn voor eigen rekening. De groep bestaat uit maximaal 15 personen.

Deze rondwandeling wordt georganiseerd op zaterdag 13 januari 2024 om 11.00 uur in Nootdorp (Zuid-Holland) en gaat door het Balijbos.

Suzan Coolen begeleid deze wandeling.

Verzamelen is bij de ingang van het restaurant:
De Balije Tuin
Nieuwkoopseweg 59
2631 PP Nootdorp

Hier kun je bij het restaurant parkeren en na de wandeling wordt hier een drankje gedronken (op eigen kosten).

Als je je aanmeldt via onderstaand formulier, ontvang je binnen een aantal werkdagen een bevestiging van ons via de mail met de contactgegevens van de begeleider. Deze bevestigingsmail komt soms bij mensen in hun spambox. Heb je na een week nog niks van ons gehoord, check de spambox dan even.

Heb je vragen over deze wandeling, neem dan contact op met coördinator hypofysewandelingen: wandelingen@hypofyse.nl

Aanmelding Wandeling 13-1-2024 Nootdorp

  • Ook als niet-lid kun je deelnemen aan de wandeling

© Nederlandse Hypofyse Stichting - Alle rechten voorbehouden

ANBI Keurmerk
Help jij mee?