Mijn winkelmandje

 x 

Winkelwagen is leeg

Kom in actie voor De Nederlandse Hypofyse Stichting! Samen maken we het verschil!

collecte hersenstichtingIeder jaar collecteert een club mensen voor onze vrijwilligersorganisatie. Dat doen ze onder de paraplu van de collecte van de Hersenstichting. Omdat hypofyseaandoeningen kleine zeldzame ziekten zijn, kunnen wij niet onze eigen collecteweek houden. De volgende Hersenstichting-collecte vindt plaats van 29 januari t/m 3 februari 2018.

We zouden het enorm op prijs stellen als jullie voor onze stichting een paar uurtjes in actie willen komen! Gezinsleden, familieleden en kennissen kunnen uiteraard ook gevraagd worden te collecteren (deel daarom dit Facebookbericht vooral ook). En ook digitaal collecteren behoort tot de mogelijkheden.

 

Hoe meld je je aan? Stuur een mail aan secretaris@hypofyse.nl en zet daarin:

  • Je naam
  • Adres
  • Telefoonnummer
  • Mailadres
  • Geboortedatum

 

Als je al eerder hebt gecollecteerd voor ons, zul je in januari opnieuw benaderd worden door de Hersenstichting. Benadruk dan nog wel even dat je ook dit jaar weer namens de Nederlandse Hypofyse Stichting wil collecteren, zodat jouw opbrengst ook naar onze organisatie gaat.

Succes allemaal! En super als jullie je willen inzetten voor onze stichting. We willen de opbrengst van de collecte gebruiken om de communicatie over hypofyseaandoeningen in Nederland te verbeteren.

 

Met elkaar de schouders eronder, zodat er meer bekendheid komt voor hypofyseaandoeningen!