Mijn winkelmandje

 x 

Winkelwagen is leeg

Oktober is internationale Hypofyse Maand. Doe je mee?

red flag1 oktober 2015

Oktober is wereldwijd de Pituitary awareness month oftewel de Hypofyse Maand. Hypofyse patiëntenorganisaties van over de gehele wereld vragen in deze maand aandacht voor hypofyseaandoeningen en de gevolgen daarvan.

In Engeland bijvoorbeeld vraagt de Pituitary Foundation aandacht met de campagne ‘Get Red Flagged’. De rode vlag is daar het symbool voor mensen met (secundaire) bi nierinsufficiëntie, de mensen die  direct hulp nodig hebben in geval van een Addison Crisis.

In Amerika wordt er door de een acromegalie support groep een film opgenomen en verspreid om aandacht te vragen voor de aandoening.

De Hypofyse Stichting sluit zich graag aan bij dit soort wereldwijde initiatieven. Help je mee?

Wat kun jij doen om onze vrijwilligersorganisatie daarbij te helpen?

  1. Sluit je aan bij onze organisatie als vrijwilliger.  Wij kunnen regelmatig goede professionals gebruiken die ons in projecten kunnen ondersteunen met hun kennis en kunde. We kunnen mensen inzetten met verschillende vaardigheden.   Van vormgevers en fotografen tot organisatietalenten en administrateurs. Reageer via vrijwilligerscoordinatie@hypofyse.nl
  2. Word (vaste) donateur van onze Stichting. De financiële bijdragen van Nederlandse hypofysepatiënten zijn belangrijk. We tellen nu iets meer dan 1600 leden, maar er zijn naar schatting 13.000 hypofysepatiënten in Nederland. Dus ben je nog geen donateur, word dan nu direct lid van de Hypofyse Stichting, zodat we hypofyseaandoeningen op de kaart kunnen zetten in Nederland. https://www.hypofyse.nl/word-lid.html
  3. Start in je eigen omgeving een lokale actie. Vraag de school van je kinderen of de sponsorloop dit jaar in het teken kan staan van de Hypofyse Stichting of vraag uw naasten in een persoonlijk mailtje een bijdrage te doen aan de Hypofyse Stichting tijdens de Oktober Hypofyse Maand. https://www.hypofyse.nl/steun-ons/doneren.html#stap1
  4. Word lid van een van onze besloten facebookgroepen en steun lotgenoten door het delen van uw kennis en ervaringen. https://www.facebook.com/groups/702669403187325/

Iedere kleine bijdrage van hypofysepatiënten kan het verschil maken. Dus kom in actie en help ons!