Mijn winkelmandje

 x 

Winkelwagen is leeg

Collecteer je mee voor meer bekendheid van hypofyseaandoeningen!

Stopper grootHeb je altijd al wat willen doen voor de Hypofyse Stichting, maar ontbreekt het je aan tijd of  energie? Dat snappen wij als lotgenoten maar al te goed.

Maar wellicht hebben we dan nu toch een kleine klus waar je onze vrijwilligersorganisatie enorm mee zou helpen: een avondje collecteren in je eigen buurt. Wanneer? In de eerste week van februari!
We sluiten aan bij de nationale collecteweek van De Hersenstichting, omdat onze vrijwilligersorganisatie te klein is voor een eigen collecteweek. Een derde van de opbrengst van onze collectanten is voor De Hypofyse Stichting en het overige opgehaalde geld wordt door de Hersenstichting besteed aan belangrijke hersenprojecten.

Wij willen het opgehaalde geld graag gebruiken om meer informatiefilms over onze aandoeningen te financieren, zodat we de wereld om ons heen kunnen informeren over de gevolgen van hypofyseaandoeningen.


Help je mee? Super! Meld je dan nu gelijk aan via mailadres communicatie@hypofyse.nl  We sturen je vervolgens een aanmeldformulier.

Sta je al geregistreerd als collectant bij de Hersenstichting, maar wil je graag dat jouw opgehaalde geld ten goede komt aan de Hypofyse Stichting, stuur dan ook een mail naar communicatie@hypofyse.nl dan kunnen we je inschrijving alsnog omzetten.

Samen sterk voor meer bekendheid!