Mijn winkelmandje

 x 

Winkelwagen is leeg

plaatje bij vacature Joan vrijwilligersEr zijn bij de Nederlandse Hypofyse Stichting zo’n 50 vrijwilligers actief, de bestuursleden inbegrepen. Sommige vrijwilligers voeren gesprekken met lotgenoten over een specifieke aandoeningen, andere vrijwilligers organiseren bijeenkomsten, werken aan Hyponieuws of aan onze sociale media, of  de website. 

Alles rondom onze vrijwilligers
Het bestuurslid Vrijwilligers en Lotgenoten bewaart het overzicht over al onze vrijwilligers, overziet de behoeften van de vrijwilligers en maakt hiervoor zo nodig beleid. Joan Patijn, het huidige bestuurslid Vrijwilligers en Lotgenoten, wil graag haar bestuurstaken overdragen aan een nieuwe vrijwilliger.

Teamwerk
Je staat er niet alleen voor. Je werkt samen met een team van zeer ervaren vrijwilligers, waaronder alle coördinatoren. Je wordt ingewerkt en begeleid door Joan Patijn.

Iets voor jou?
Ga je makkelijk met mensen om, ben je bereid maandelijks mee te denken in de vergaderingen van het bestuur, kun je goed organiseren en goed samenwerken, en kun je af en toe het land in voor werkbezoeken?

Dan is de functie bestuurslid Vrijwilligers en Lotgenotencontacten  misschien iets voor jou.
Stuur een mail naar joanpatijn@hypofyse.nl

Je bent ontzettend welkom!

personeelgezocht