Nederlandse Hypofyse Stichting 25 jaar!

Het was 8 februari 2021 een feestdag! Op die dag bestond de Nederlandse Hypofyse Stichting precies 25 jaar.

We gaan dit heugelijke feit dit jaar op verschillende manieren vieren met onze leden. Hoe? Dat houden we nog even als verrassing!

Ons jubileumcongres is een jaartje opgeschoven naar zaterdag 11 juni 2022. Vanwege corona leek het ons beter dit grootschalige evenement te verzetten. We wilden het congres ook niet online doen, omdat een belangrijk onderdeel van zo’n groot lotgenotencongres ‘het elkaar persoonlijk ontmoeten’ is. Maar zet in ieder geval 11 juni 2022 vast in je agenda. We zien je dan graag in het Beatrixtheater in Utrecht.

En voor nu denken we in dankbaarheid terug aan de oprichters van de Nederlandse Hypofyse Stichting en aan alle vrijwilligers en zorgverleners die zich de afgelopen 25 jaar voor onze vrijwilligersorganisatie hebben ingezet. Onze dank is groot.

Hypofyse Stichting 25 jaar

© Nederlandse Hypofyse Stichting - Alle rechten voorbehouden

ANBI Keurmerk